Jana Pospíšilová

VÍCE O MNĚ


Svůj život jsem do svých 40 let nežila, ale přežívala. Svým způsobem mi to i vyhovovalo. Nevyvíjela jsem žádnou svou aktivitu sama od sebe, vždy jsem jen čekala, co mi život přinese a já se dle toho zařídila. Žila jsem v roli oběti a samu sebe jsem řadila vždy až na poslední místo. Děti, partner a práce byly vždy přednější než já, až si to začínalo vybírat svou daň. Začala jsem mít zdravotní problémy a postupně jsem se dopracovala k totální ztrátě životní energie a únavovému syndromu.

 V té době mi došlo, že balancuji na hraně mezi životem a smrtí a začala jsem konečně hledat řešení. Tehdy jsem objevila reiki a andělské léčení a musím říct, že to mi zachránilo život. Své čtyřicáté narozeniny proto považuji za své druhé narození. Začala jsem se intenzivně věnovat práci s energiemi, absolvovala jsem několik kurzů seberozvoje a stále mě to táhlo dál. Pocítila jsem touhu sdělovat své zkušenosti i ostatním lidem a učit je, jak svůj život začít žít v souladu se sebou samými. Zároveň jsem ale cítila, že k tomu potřebuji správně vnímat a cítit i ostatní lidi. Chtěla jsem se to naučit a do cesty mi přišel JIH®. 

S JIHem jsem se naučila nejen vnímat a cítit, ale hlavně svůj život aktivně žít. Až s JIHem jsem pochopila, že jsem sice pracovala s energiemi, ale vlastně jsem stále utíkala od skutečného života. Přitom jsme se na tuto planetu narodili právě proto, abychom se naučili žít, žít v souladu se svou duší, duchem i tělem. Chtěla jsem žít svůj život v lehkosti a radosti. Až s metodou JIH® se mi to začíná dařit. 

Díky metodě JIH® jsem pochopila, že

❤  mám hodnotu jen tím, že jsem

❤  vnímání, cítění a vlastní intuice je ta nejlepší navigace

❤ když se mi něco děje, mám se ptát, proč takto reaguji

❤ každý den je nový počátek a co se nepovedlo včera, může se povést dnes

❤ já jsem tvůrce svého života a já rozhoduji o tom, co chci a nechci ve svém království

❤ mám právo objevovat a rozvíjet své talenty a naplno se věnovat své vášní - malováníChcete i vy objevit sílu metody JIH® ať při terapii nebo prostřednictvím mých obrazů?